Turto vertinimo paslaugos

Mūsų siūlomos turto ir verslo vertinimo paslaugos esmė – suteikti klientui objektyvią ir nešališką išvadą apie turto būklę, jo tinkamumą naudoti bei tikėtiną piniginę vertę rinkoje.
Įmonės specialistai operatyviai atlieka įvairių rūšių nekilnojamojo ir kilnojamojo turto vertinimus Alytaus apskrityje ir Druskininkų savivaldybėje.
Jau nuo 2001 metų įmonėje veikia verslo vertinimo padalinys, kuriame dirba tik aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai. Per eilę metų mūsų įmonės klientais tapo ne tik žinomiausios Lietuvos įmonės, bet ir verslo interesų mūsų šalyje turinčios žinomos užsienio kompanijos.
Įmonės specialistų komanda suteiks kvalifikuotas konsultacijas kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo klausimais, parengs vystomo turto plėtros koncepcijos rinkos bei finansinę analizes, atliks finansavimo arba verslo pardavimo galimybių studijas.

Rinkitės mūsų įmonės teikiamas vertinimo paslaugas, nes per pastaruosius 20 metų sukaupta patirtis ir išplėtotas teritorinių padalinių tinklas leidžia mums greitai ir kokybiškai atlikti Jūsų užsakymus.

Nekilnojamojo turto vertinimo paslauga atliekama, kai turtas :
– perkamas ar parduodamas, mainomas, dovanojamas, paveldimas;
– skiriamas steigiamai ar plečiamai akcinei bendrovei kaip nepiniginis (turtinis) įnašas;
– apdraudžiamas, apmokestinamas, deklaruojamas;
– jungiamas su kitu turtu ar atidalijamas iš bendro turto;
– įkeičiamas;
– įrašomas į finansinės apskaitos dokumentus;
– išnuomojamas, perduodamas kitiems asmenims pasaugos, panaudos pagrindais;
– paimamas nustatyta tvarka visuomenės poreikiams;
– kai to pageidauja turto savininkas ar vertinimo užsakovas.